» Italvibras vibrasyon motorları
» Rosta kauçuk süspansiyon elemanlar
   
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Uygulamalar Tanıtım Haberler İnsan kaynakları Bize Ulaşın

ROSTA AG
Rosta Hakkında

Teknoloji

Ürünler

Rosta Hakkında
Rosta, makine ve otomotiv sanayilerinde kullanılmak üzere kauçuk süspansiyon sistemler üreten bir İsviçre firmasıdır.

60 seneyi aşkın bir süredir sayısız endüstri firmasına benzersiz Rosta kauçuk süspansiyon parçalar ile askı sistemleri, indirme sistemleri, mesnet, gergi ve salınım sistemleri imal eden Rosta'nın merkez ofisi ve üretim yeri İsviçre'nin Hunzenschwil kasabasıdır. Bununla birlikte, Rosta, çeşitli ülkelerde ofislere ve dünya çapında bir dağıtım ağına sahiptir.

Stoktan temin edilen Rosta'nın standart katalog ürünleri hemen hemen tüm sanayi uygulamaları için yeterlidir. Buna rağmen, tasarımınız için uygun parça olmaması halinde Rosta teknik ekibi size özel bir çözüm üretmek için hizmetinizdedir.

Sanayide Rosta ürünlerinin kullanımı bir gelenek haline gelmiştir. Sistem 60 sene önce patentlenmiş olduğundan dolayı, iki kare profil içerisine yerleştirilmiş dört kauçuk parçadan oluşan Rosta süspansiyon parçalar, dünyanın bir çok ülkesinde problemlerin çözümü kapsamında tasarımcılara ilham vermiştir.

Teknik beceri ile birlikte sade ve basit tasarım, otomatik üretim tesisleri ve yüksek stok miktarı, gerdirme ve süspansiyon ihtiyaçlarınız için Rosta'nın başarı formülüdür.